| Sollicitatie | Voedselverpakking Stikstofmachine |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Stroombron | Elektrisch |
| Capaciteit | Klein |
| Garantie | 1 jaar |
| Druk | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Capaciteit | Klein |
| Stroombron | Elektrisch |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Sollicitatie | Voedselverpakking Stikstofmachine |
| Voeding | Elektrisch |
|---|---|
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gas Type | Stikstof |
| Debiet | 33-50 L/min |
| Operatiemodus | Continu |
| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Gas Type | Stikstof |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
| Grootte | Compact |
| Drukbereik | 7-9 Bar |
|---|---|
| Operatiemodus | Continu |
| Gas Type | Stikstof |
| Type | generator |
| Veiligheidskenmerken | Automatische uitschakeling |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
|---|---|
| Type | generator |
| Grootte | Compact |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
| Debiet | 18-33 L/min |
| Gas Type | Stikstof |
|---|---|
| Drukbereik | 7-9 Bar |
| Voeding | Elektrisch |
| Gasbron | Lucht |
| Onderhoud | laag |
| Toepassing | Gas in flessen vervangen |
|---|---|
| Werkdruk | 0.2-0.4 Mpa |
| Druk controle | Verstelbaar |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Grootte | Klein |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
|---|---|
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
| Capaciteit | Klein |
| Stroombron | Elektrisch |
| Werktemperatuur | 5-45°C |
|---|---|
| Luchtdruk | 0.7-1.0Mpa |
| Energiebehoefte | 110V/220V of op maat |
| Nieuw materiaal maken | - Ja, dat klopt. |
| Energiebesparing | - Ja, dat klopt. |