| Aplikacja | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Pojemność | Mały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Pojemność | Mały |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Aplikacja | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
| Zasilanie | Elektryczne |
|---|---|
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Rodzaj gazu | Azot |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 l/min |
| Tryb działania | ciągły |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 l/min |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Azot |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Oszczędności kosztów | Eliminuje potrzebę gazu butelkowanego |
| Wielkość | Kompaktowy |
| Zakres ciśnienia | 7-9 bar |
|---|---|
| Tryb działania | ciągły |
| Rodzaj gazu | Azot |
| Rodzaj | generator |
| Funkcje bezpieczeństwa | Automatyczne wyłączanie |
| Oszczędności kosztów | Eliminuje potrzebę gazu butelkowanego |
|---|---|
| Rodzaj | generator |
| Wielkość | Kompaktowy |
| Ruchliwość | Przenośny |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Rodzaj gazu | Azot |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | 7-9 bar |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Źródło gazu | Powietrze |
| Konserwacja | Niskie |
| Zastosowanie | Wymień gaz butelkowy |
|---|---|
| Ciśnienie pracy | 0,2-0,4 MPa |
| Kontrola ciśnienia | Zmiennik |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Wielkość | małe |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
|---|---|
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Pojemność | małe |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Temperatura pracy | 5-45 ℃ |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza | 0,7-1,0 MPa |
| Wymaganie mocy | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Nowe tworzenie materiałów | - Tak, proszę. |
| Oszczędność energii | - Tak, proszę. |