| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Malzeme | çelik |
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Ağırlık | 100 kg |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
| Gerilim | 220V veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| Azot saflığı | ≥%99,999 |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Sıklık | 50/60 Hz |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 100 kg |
|---|---|
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| çiğ noktası | -40°C |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Depolama kapasitesi | 50 litre |
| Kapasite | 1-20 N m³/s |
| Bakım maliyeti | Toplam yatırımın% 1'inden daha azı |
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ -40 ℃ |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Çalışma Baskısı | 6~8 çubuk |
| Boyut | 53*43/101cm |
| çiğ noktası | ≤ -40 ℃ |
|---|---|
| Başlama zamanı | İlk kez ≤ 13 dakika kullanın |
| Gaz saflığı | %99,99 - %99,999 |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
| Teknoloji | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Başlama zamanı | İlk kez kullanım için ≤13 dakika |
|---|---|
| Uygulama | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
| çiğ noktası | -40°C |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Garanti | 1 yıl |