| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
|---|---|
| Materiał | stali |
| Połączenie źródła gazu | 1/4 |
| Waga | 100 kg |
| Zasilanie | AC 220V lub na zamówienie |
| Woltaż | 220 V lub dostosowane |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 18-33l/min |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
|---|---|
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| System sterowania | PLC |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| napięcie | 220 V lub dostosowane |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Dokładność kontroli ciśnienia | ± 1% |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
| Zasilanie | AC 220V lub na zamówienie |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Punkt rosy | -40℃ |
| Rodzaj | Generator azotu |
|---|---|
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
| Pojemność magazynowa | 50L |
| Pojemność | 1-20 n m3/h |
| Koszty utrzymania | Mniej niż 1% całkowitej inwestycji |
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
|---|---|
| Metoda kontroli | Sterowanie automatyczne |
| System sterowania | PLC |
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
| Rodzaj | Generator azotu |
| Temperatura pracy | -20 ~ -40 ℃ |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Metoda kontroli | Sterowanie automatyczne |
| Ciśnienie pracy | 6~8 barów |
| Wymiar | 53*43/101cm |
| Punkt rosy | ≤ -40 ℃ |
|---|---|
| Czas rozruchu | Po raz pierwszy użyj ≤ 13 minut |
| Czystość gazu | 99,99%-99,999% |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 l/min |
| technologii | Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
|---|---|
| Zastosowanie | Metalowe obróbka ciepła / cięcie laserowe |
| Punkt rosy | -40℃ |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Gwarancja | 1 rok |