| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Gewicht | 100 kg |
| Voeding | AC 220V of op maat |
| Spanning | 220V of op maat |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 18 tot en met 33 L/min |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Stroombron | Elektrisch |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
|---|---|
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Controlesysteem | PLC's |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 220V of op maat |
| Gewicht | 100 kg |
|---|---|
| Precieze drukregeling | ±1% |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Voeding | AC 220V of op maat |
| Debiet | 18-33 L/min |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| dauwpunt | -40°C |
| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Outputdruk | 2-6 bar |
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Capaciteit | 1-20 N M3/h |
| Onderhoudskosten | Minder dan 1% van de totale investering |
| Outputdruk | 2-6 bar |
|---|---|
| Controlemethode | Automatische controle |
| Controlesysteem | PLC's |
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Bedrijfstemperatuur | -20~-40°C |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Controlemethode | Automatische controle |
| Werkdruk | 6 ~ 8 bar |
| DIMENSIE | 53*43/101cm |
| dauwpunt | ≤ -40°C |
|---|---|
| Starttijd | Eerste keer gebruik ≤ 13 minuten |
| Gaszuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Debiet | 33-50 L/min |
| Technologie | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
|---|---|
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
| dauwpunt | -40°C |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |