| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Σύνδεση πηγής αερίου | 1/4 |
| Βάρος | 100 κιλά |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
| Δυναμικό | 220V ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 18-33L/min |
| Καθαρότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
|---|---|
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τάση | 220V ή προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 100 κιλά |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Δυναμικότητα | 1-20 N M3/h |
| Κόστος συντήρησης | Λιγότερο από 1% της συνολικής επένδυσης |
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-40°C |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| Εργασιακή πίεση | 6 έως 8 bar |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 53*43/101εκ. |
| σημείο δροσιάς | ≤ -40°C |
|---|---|
| Χρόνος ξεκινήματος | Πρώτη Χρήση ≤ 13 Λεπτά |
| Αγνότητα αερίου | 990,99% - 99,999% |
| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
| Τεχνολογία | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |