| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Basınç | 7-9 bar |
| Gaz Tipi | Azot |
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Hava giriş basıncı | 7 ~ 9Bar |
|---|---|
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Uygulama | Endüstriyel Kullanım, Plasma/Lazer Kesme, Metal İşleme, Depolama ve Taşıma, |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Renk | Beyaz |
| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 90 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,8 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 1 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,4 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 8 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA MEMBRAN AYIRMA |
| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 90 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,8 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 1 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,4 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 8 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA MEMBRAN AYIRMA |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 20 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA MEMBRAN AYIRMA |