| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Τύπος αερίου | Αζωτο |
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
|---|---|
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική χρήση, κοπή πλάσματος/λέιζερ, επεξεργασία μετάλλων, αποθήκευση και μεταφορά, |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 90 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,8 MPa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 1 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 8 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 90 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,8 MPa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 1 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 8 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 20 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |