| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
|---|---|
| Gaz Türü | Azot |
| Model | N₂ jeneratör |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Başvuru | Laboratuvar |
| Boyut | Küçük |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Uygulama | Laboratuvar |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Basınç | 7-9 bar |
| Gaz Tipi | Azot |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Boyut | Küçük |
| Gaz Tipi | Azot |
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Başvuru | Laboratuvar |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| Boyutları | 540mm x 420mm x 1060mm |
| Ağırlık | 100 kg |
|---|---|
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Boyut | mini |
|---|---|
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Tip | Lab Mini PSA |
| Yeterlik | Yüksek |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Türü | Tak ve oyna |
| Başlama zamanı | İlk kez kullanım için ≤13 dakika |
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| çiğ noktası | -40°C |