| Debiet | 33-50 ml/min |
|---|---|
| Gas Type | Stikstof |
| Model | N₂ Generator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Toepassing | Laboratorium |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 33-50 ml/min |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| Maat | Klein |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Toepassing | Laboratorium |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50HZ of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Controlesysteem | PLC's |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Generatortype | Laboratorium stikstofgenerator |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Gastype | Stikstof |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Maat | Klein |
| Gastype | Stikstof |
| Werkingsprincipe | Pressure Swing-adsorptie (PSA) |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
|---|---|
| Afbeelding | Hoge Stikstofanalysator |
| Stroombron | Elektrisch |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Controlesysteem | PLC |
| Voeding | AC 220V of op maat |
|---|---|
| Debiet | 18-33 L/min |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| Gewicht | 100 kg |
|---|---|
| Precieze drukregeling | ±1% |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Voeding | AC 220V of op maat |
| Debiet | 18-33 L/min |
| Maat | klein |
|---|---|
| Voeding | Elektrisch |
| Type | Lab Mini PSA |
| Efficiëntie | Hoog |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Type | Plug en play |
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| dauwpunt | -40°C |