| Wskaźnik przepływu | 33-50 ml/min |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Azot |
| Model | Generator N₂ |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 33-50 ml/min |
| Aplikacja | Laboratorium |
| Rozmiar | Mały |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Zastosowanie | Laboratorium |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220V/50 Hz lub dostosowane |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| System sterowania | PLC |
| Typ generatora | Generator azotu w laboratorium |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Typ generatora | Generator azotu w laboratorium |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Rodzaj gazu | Azot |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Rozmiar | Mały |
| Rodzaj gazu | Azot |
| Zasada działania | Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) |
| Aplikacja | Laboratorium |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| System sterowania | PLC |
| Zasilanie | AC 220V lub na zamówienie |
|---|---|
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
| Temperatura pracy | 5-45°C |
| Wymiary | 540 mm x 420 mm x 1060 mm |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Dokładność kontroli ciśnienia | ± 1% |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
| Zasilanie | AC 220V lub na zamówienie |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Rozmiar | mini |
|---|---|
| Zasilanie | Elektryczny |
| Typ | Lab Mini PSA |
| Efektywność | Wysoki |
| Pojemność | Mini generator azotu |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Rodzaj | Podłącz i graj |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Punkt rosy | -40℃ |