| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 33-50 ml/λεπτό |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Τύπος αερίου | Αζωτο |
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Τύπος αερίου | Αζωτο |
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη Αέρα |
|---|---|
| Οθόνη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| Διαστάσεις | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
| Βάρος | 100 κιλά |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Μέγεθος | μίνι |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Αποδοτικότητα | Ψηλά |
| Ικανότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| σημείο δροσιάς | -40°C |