| نرخ جریان | 33-50 میلی لیتر در دقیقه |
|---|---|
| نوع گاز | نیتروژن |
| مدل | تولید کننده N₂ |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| درخواست | آزمایشگاه |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| نرخ جریان | 33-50 میلی لیتر در دقیقه |
| برنامه | آزمایشگاه |
| اندازه | کوچک |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
| درخواست | آزمایشگاه |
|---|---|
| منبع برق | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
| فشار | 7-9 بار |
| سیستم کنترل | PLC |
| نوع ژنراتور | ژنراتور نیتروژن آزمایشگاهی |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
|---|---|
| نوع ژنراتور | ژنراتور نیتروژن آزمایشگاهی |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
| فشار | 7-9 بار |
| نوع گاز | نیتروژن |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
|---|---|
| اندازه | کوچک |
| نوع گاز | نیتروژن |
| اصل کار | جذب نوسان فشار (PSA) |
| برنامه | آزمایشگاه |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
|---|---|
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
| منبع برق | برق |
| خلوص نیتروژن | ≥99.999٪ |
| سیستم کنترل | PLC |
| منبع برق | AC 220V یا سفارشی |
|---|---|
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
| وزن | 100 کیلوگرم |
|---|---|
| دقت کنترل فشار | ±1% |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| منبع برق | AC 220V یا سفارشی |
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| اندازه | مینی |
|---|---|
| منبع تغذیه | برقی |
| تایپ کنید | آزمایشگاه مینی PSA |
| کارایی | بالا |
| ظرفیت | مینی مولد نیتروژن |
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
|---|---|
| نوع | وصل کنید و بازی کنید |
| زمان راه اندازی | ≤13 دقیقه برای اولین بار استفاده کنید |
| نوع گاز | نیتروژن (N2) |
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتیگراد |