| Ciśnienie wlotowe powietrza | 7 ~ 9bar |
|---|---|
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
| Zastosowanie | Wykorzystanie przemysłowe, cięcie plazmowe/laserowe, przetwarzanie metali, przechowywanie i transpor |
| System sterowania | PLC |
| Kolor | Biały |
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
|---|---|
| Metoda kontroli | Sterowanie automatyczne |
| System sterowania | PLC |
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
| Rodzaj | Generator azotu |
| Zastosowanie | Laboratorium |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220V/50 Hz lub dostosowane |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| System sterowania | PLC |
| Typ generatora | Generator azotu w laboratorium |
| Zasilanie | Elektryczny |
|---|---|
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Poziom czystości | Wysoki |
| Efektywność | Wysoki |
| Tworzywo | Klasa laboratoryjna |