| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 25 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 45 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -65°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 120 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | PODWÓJNA WIEŻA PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 20 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 30 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,8 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 50 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -65°C |
| Technologia | PODWÓJNA WIEŻA PSA |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 60 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 80 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 100 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,8 MPa |
| Punkt rosy | -65°C |
| Technologia | PODWÓJNA WIEŻA PSA |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 5 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |