| Çalışma sıcaklığı | 5~40°C |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Yaşam süresi | Uygun bakım ile 8-10 yıl |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
|---|---|
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Yaşam süresi | Uygun bakım ile 8-10 yıl |
| Renk | Beyaz |
| Hava giriş basıncı | 7 ~ 9Bar |
| Çalışma Baskısı | 6~8 çubuk |
|---|---|
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 53*43/101cm |
| Güç tüketimi | ≤0.5kw |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 0-6 bar |
| çiğ noktası | ≤-40 ℃ |
| Başlama zamanı | ≤13 Dakika İlk Kez İçin |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45 ℃ |
| Performans | Yüksek performans |
|---|---|
| Model | N₂ jeneratör |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Basınç | 7-9 bar |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Boyut | küçük |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Model | N₂ jeneratör |
| Uygulama | Laboratuvar |
|---|---|
| Boyut | küçük |
| Model | N₂ jeneratör |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Basınç | 7-9 bar |