| Uygulama | Şişelenmiş gazı değiştirin |
|---|---|
| Çalışma Baskısı | 0,2-0,4 mpa |
| Basınç kontrolü | Ayarlanabilir |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Boyut | küçük |
| Başlama zamanı | ≤13 Dakika İlk Kez İçin |
|---|---|
| Özellikleri | Kompakt tasarım, kurulumu ve çalıştırılması kolay |
| Akış Hızı | 33-60l/dakika |
| Garanti | 1 yıl |
| Gürültü seviyesi | ≤55dB |
| Güvenlik | garantili |
|---|---|
| Alan Gereksinimi | En az |
| Verimlilik | yüksek seviye |
| Enerji tüketimi | Düşük |
| Teknoloji | Gelişmiş |
| Boyutları | 62cm*43mm*116cm |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 0-6 bar |
| Güç tüketimi | ≤0.5kw |
| Ağırlık | 135-138kg |
| Gürültü seviyesi | ≤55dB |
| çiğ noktası | -40°C |
|---|---|
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Akış Hızı | 1-20 nm3/s |
| Güvenilir | Yüksek |
|---|---|
| Enerji tüketimi | Düşük |
| Kurulum | basit |
| Verimlilik oranı | optimize edilmiş |
| Kâr | artırılmış |
| Yeni Malzeme Yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Türü | PSA |
| Hava Ayırma | - Evet. |
| lazer kesimi | - Evet. |
| Hava akışı | 1-20nm3/s |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Başvuru | Laboratuvar |
| Boyut | Küçük |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Alan Gereksinimi | En az |
|---|---|
| Uygulama | lazer kesimi |
| Enerji tüketimi | Düşük |
| Teknoloji | Gelişmiş |
| Bakım | Kolay ve Düşük Maliyet |
| Alan Gereksinimi | En az |
|---|---|
| Güvenilir | Yüksek |
| Verimlilik | yüksek seviye |
| Güvenlik | garantili |
| Teknoloji | Gelişmiş |