| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5~40°C |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| Διάρκεια Ζωής | 8-10 χρόνια με σωστή συντήρηση |
|---|---|
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
| Διάρκεια Ζωής | 8-10 χρόνια με σωστή συντήρηση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
| Εργασιακή πίεση | 6 έως 8 bar |
|---|---|
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Χρώμα | Λευκό |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 53*43/101εκ. |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 0,5 kW |
|---|---|
| Πίεση εξόδου | 0-6 bar |
| σημείο δροσιάς | ≤-40℃ |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Φορά |
| Θερμοκρασία εργασίας | 5-45°C |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
|---|---|
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
| Εμφάνιση | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Ρυθμός ροής | 33-50 ml/λεπτό |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Πίεση | 7-9 Bar |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση | 7-9 Bar |