| Temperatura pracy | 5 ~ 40 ℃ |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |
| Rodzaj | Generator azotu |
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
| Długość życia | 8-10 lat przy odpowiedniej konserwacji |
|---|---|
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
| Metoda kontroli | Sterowanie automatyczne |
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
|---|---|
| Metoda kontroli | Sterowanie automatyczne |
| System sterowania | PLC |
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
| Rodzaj | Generator azotu |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
|---|---|
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
| Długość życia | 8-10 lat przy odpowiedniej konserwacji |
| Kolor | Biały |
| Ciśnienie wlotowe powietrza | 7 ~ 9bar |
| Ciśnienie pracy | 6~8 barów |
|---|---|
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
| Kolor | Biały |
| Wymiar | 53*43/101cm |
| Zużycie energii | ≤0,5 kW |
|---|---|
| Ciśnienie wylotowe | 0-6 bar |
| Punkt rosy | ≤-40℃ |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
| Temperatura pracy | 5-45 ℃ |
| Wydajność | Wysoka wydajność |
|---|---|
| Model | Generator N₂ |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 ml/min |
| Typ generatora | Generator azotu w laboratorium |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
|---|---|
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Natężenie przepływu | 33-50 ml/min |
| system sterowania | PLC |
| Zasada działania | Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220V/50 Hz lub dostosowane |
| Wielkość | małe |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Model | Generator N₂ |
| Zastosowanie | Laboratorium |
|---|---|
| Wielkość | małe |
| Model | Generator N₂ |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Ciśnienie | 7-9 bar |