| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 90 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,8 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 120 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA ÇİFT KULE |
| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 1 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,4 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
|---|---|
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Garanti | 1 yıl |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
|---|---|
| Ağırlık | 100 kg |
| Azot besleme yöntemi | sürekli |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| Gerilim | 220V veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| Azot saflığı | ≥%99,999 |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Sıklık | 50/60 Hz |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
|---|---|
| Basınç | 0.6-0.8Mpa |
| Sıklık | 50/60hz |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
|---|---|
| Gaz Türü | Azot |
| Model | N₂ jeneratör |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Uygulama | Laboratuvar |