| Stikstofzuiverheid | 99.9995% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 90 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,8 MPa |
| Dauwpunt | -70°C |
| Technologie | PSA KOOLSTOFMOLECULAIRE ZEEF |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 120 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA DUAL-TOREN |
| Stikstofzuiverheid | 99.9995% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 1 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,4 MPa |
| Dauwpunt | -70°C |
| Technologie | PSA KOOLSTOFMOLECULAIRE ZEEF |
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
|---|---|
| Producttype | Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Garantie | 1 jaar |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
|---|---|
| Gewicht | 100 kg |
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Voeding | AC 220V of op maat |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| Spanning | 220V of op maat |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 18 tot en met 33 L/min |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Stroombron | Elektrisch |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| materiaal | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V of op maat |
| Stroombron | Elektrisch |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
|---|---|
| Afbeelding | Hoge Stikstofanalysator |
| Stroombron | Elektrisch |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Controlesysteem | PLC |
| Debiet | 18 tot en met 33 L/min |
|---|---|
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
| Frequentie | 50/60HZ |
| Controlesysteem | PLC's |
| Stroombron | Elektrisch |
| Debiet | 33-50 ml/min |
|---|---|
| Gas Type | Stikstof |
| Model | N₂ Generator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Toepassing | Laboratorium |