| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Depolama kapasitesi | 50 litre |
| Kapasite | 1-20 N m³/s |
| Bakım maliyeti | Toplam yatırımın% 1'inden daha azı |
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ -40 ℃ |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Çalışma Baskısı | 6~8 çubuk |
| Boyut | 53*43/101cm |
| çiğ noktası | ≤ -40 ℃ |
|---|---|
| Başlama zamanı | İlk kez ≤ 13 dakika kullanın |
| Gaz saflığı | %99,99 - %99,999 |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
| Teknoloji | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Performans | Yüksek performans |
|---|---|
| Model | N₂ jeneratör |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Basınç | 7-9 bar |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Uygulama | Laboratuvar |
|---|---|
| Boyut | küçük |
| Model | N₂ jeneratör |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Basınç | 7-9 bar |
| Uygulama | Laboratuvar |
|---|---|
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Gaz Türü | Azot |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Verimlilik | Yüksek |
|---|---|
| İşletme basıncı | PSA |
| Türü | Lab Mini PSA |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Kullanımı | laboratuvar |
| Kullanımı | laboratuvar |
|---|---|
| Türü | Lab Mini PSA |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Boyut | Mini |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |