| Precieze drukregeling | ±1% |
|---|---|
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Drukbereik | 2-6 bar |
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
|---|---|
| Precieze drukregeling | ±1% |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
|---|---|
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Gewicht | 100 kg |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Gewicht | 100 kg |
| Voeding | AC 220V of op maat |
| Toepassing | Lasersnijden of Nieuw Materiaal Maken |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Energiebesparing | - Ja, dat klopt. |
| Luchtscheiding | - Ja, dat klopt. |
| Luchtstroom | 1-20Nm3/h |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
|---|---|
| Toepassing | Laboratorium |
| Grootte | Klein |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
| Controlesysteem | PLC's |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Toepassing | Laboratorium |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Druk | 7-9 Bar |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
|---|---|
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Controlesysteem | PLC's |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 220V of op maat |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| dauwpunt | -40°C |
| Technologie | stikstofopwekking |
|---|---|
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Voedselproductie |