| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
|---|---|
| Gaz kaynağı | Hava |
| Bakım | Düşük |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
| Gaz Türü | Azot |
| Güç Gereksinimi | 220v/veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| yükseltici | - Evet. |
| Saflık | ≥99,99% |
| Hava basıncı | 0.7-0.9 MPA |
| Gaz kaynağı | Hava |
|---|---|
| Boyut | Kompakt |
| Bakım | Düşük |
| Kapasite | küçük |
| Türü | jeneratör |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
|---|---|
| Türü | jeneratör |
| Güvenlik özellikleri | Otomatik kapanma |
| Taşınabilirlik | Portatif |
| Basınç aralığı | 7-9 bar |
| Güvenilir | Yüksek |
|---|---|
| Enerji tüketimi | Düşük |
| Kurulum | basit |
| Verimlilik oranı | optimize edilmiş |
| Kâr | artırılmış |
| Verimlilik | yüksek seviye |
|---|---|
| Teknoloji | Gelişmiş |
| Üretim maliyeti | En aza indirilmiş |
| Uygulama | lazer kesimi |
| Azot üretimi | sürekli |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
|---|---|
| Uygulama | lazer kesimi |
| Üretim maliyeti | En aza indirilmiş |
| Teknoloji | Gelişmiş |
| Alan Gereksinimi | En az |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Basınç | 0.6-0.8Mpa |
| Akış Hızı | 18-33 nm3/s |
|---|---|
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
|---|---|
| Basınç | 0.6-0.8Mpa |
| Sıklık | 50/60hz |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |