| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Gasbron | Lucht |
| Onderhoud | laag |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
| Gas Type | Stikstof |
| Energiebehoefte | 220V/of aangepast |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| spanningsverhoger | Ja |
| Zuiverheid | ≥99.99% |
| Luchtdruk | 0.7-0.9MPA |
| Gasbron | Lucht |
|---|---|
| Grootte | Compact |
| Onderhoud | laag |
| Capaciteit | Klein |
| Type | generator |
| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Type | generator |
| Veiligheidskenmerken | Automatische uitschakeling |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
| Drukbereik | 7-9 Bar |
| Betrouwbaarheid | Hoog |
|---|---|
| Energieverbruik | laag |
| Installatie | Eenvoudig. |
| Efficiëntieverhouding | Geoptimaliseerd |
| Winst | gestegen |
| Efficiëntie | Hoog niveau |
|---|---|
| Technologie | Geavanceerd |
| Productiekosten | Gemaximaliseerd |
| Toepassing | Lasersnijden |
| stikstofopwekking | Continu |
| Duurzaamheid | Langdurig |
|---|---|
| Toepassing | Lasersnijden |
| Productiekosten | Gemaximaliseerd |
| Technologie | Geavanceerd |
| Ruimtebehoefte | Minimaal |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Debiet | 18 tot en met 33 L/min |
| Spanning | 220V of op maat |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
| Debiet | 18-33 Nm3/h |
|---|---|
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Debiet | 18 tot en met 33 L/min |
|---|---|
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
| Frequentie | 50/60HZ |
| Controlesysteem | PLC's |
| Stroombron | Elektrisch |