| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
|---|---|
| Πηγή αερίου | Αέρας |
| Συντήρηση | χαμηλή |
| Εξοικονόμηση κόστους | Εξαλείφει την ανάγκη για εμφιαλωμένο αέριο |
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Απαιτούμενη ισχύς | 220V/ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| ενισχυτής | - Ναι, ναι. |
| Καθαρότητα | ≥99.99% |
| Πίεση αέρα | 0.7-0.9MPA |
| Πηγή αερίου | Αέρας |
|---|---|
| Μέγεθος | Συμπαγής |
| Συντήρηση | χαμηλή |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
| Τύπος | γεννήτρια |
| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος | γεννήτρια |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Αυτόματη διακοπή λειτουργίας |
| Μεταφορητότητα | Φορητός |
| Περιοχή πίεσης | 7-9 Bar |
| Αξιόπιστη | Υψηλή |
|---|---|
| Καταναλώσεις ενέργειας | χαμηλή |
| Εγκατάσταση | Απλό. |
| Ποσοστό αποδοτικότητας | Βελτιστοποιημένος |
| Κέρδος | αυξανόμενος |
| Απόδοση | Υψηλό επίπεδο |
|---|---|
| Τεχνολογία | Προχωρημένο |
| Κόστος Παραγωγής | Ελαχιστοποιημένο |
| Εφαρμογή | ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ |
| παραγωγή αζώτου | Συνεχή |
| Ανθεκτικότητα | Διαρκής |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ |
| Κόστος Παραγωγής | Ελαχιστοποιημένο |
| Τεχνολογία | Προχωρημένο |
| Απαιτήσεις χώρου | Ελάχιστο |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Ροή | 18-33L/min |
| Τάση | 220V ή προσαρμοσμένο |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Πίεση | 00,6-0,8Mpa |
| Ροή | 18-33 Nm3/h |
|---|---|
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Ροή | 18-33L/min |
|---|---|
| Πίεση | 00,6-0,8Mpa |
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |