| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Dokładność kontroli ciśnienia | ± 1% |
|---|---|
| Tryb kontroli ciśnienia | Podręcznik |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Metoda zaopatrzenia w azot | ciągły |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Ciśnienie pracy | 6~8 barów |
|---|---|
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
| Kolor | Biały |
| Wymiar | 53*43/101cm |
| Produkcja_moc | Mały |
|---|---|
| Gas_type | Azot |
| Aplikacja | Produkcja żywności |
| Flow_rate | 18-33 l/min |
| Nazwa_Produktu | Przenośny generator azotu produkcji nr Maszyna produkcyjna gazu Mały generator azotu do żywności p |
| Zasilanie | AC 220V lub na zamówienie |
|---|---|
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
| Temperatura pracy | 5-45°C |
| Wymiary | 540 mm x 420 mm x 1060 mm |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
|---|---|
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
| Długość życia | 8-10 lat przy odpowiedniej konserwacji |
| Kolor | Biały |
| Ciśnienie wlotowe powietrza | 7 ~ 9bar |
| Ciśnienie wlotowe powietrza | 7 ~ 9bar |
|---|---|
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
| Zastosowanie | Wykorzystanie przemysłowe, cięcie plazmowe/laserowe, przetwarzanie metali, przechowywanie i transpor |
| System sterowania | PLC |
| Kolor | Biały |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
|---|---|
| Wskaźnik przepływu | 33-60L/min |
| Temperatura pracy | 5-45 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czystość azotu | ≥99,99% |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Punkt rosy | -40℃ |
|---|---|
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Konserwacja | Niskie |
| certyfikaty | CE |