| Woltaż | 220 V lub dostosowane |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 18-33l/min |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Punkt rosy | -40℃ |
| Dokładność kontroli ciśnienia | ± 1% |
|---|---|
| Tryb kontroli ciśnienia | Podręcznik |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Metoda zaopatrzenia w azot | ciągły |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Rodzaj | Podłącz i graj |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Punkt rosy | -40℃ |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Rodzaj | Podłącz i graj |
| Zastosowanie | Metalowe obróbka ciepła / cięcie laserowe |
| Wymagania przestrzenne | Minimalny |
|---|---|
| Zastosowanie | cięcie laserowe |
| Zużycie energii | Niskie |
| technologii | Zaawansowany |
| Konserwacja | Łatwy i niski koszt |
| technologii | Zaawansowany |
|---|---|
| Wskaźnik wydajności | Zoptymalizowany |
| Trwałość | Długotrwałe |
| wytwarzanie azotu | ciągły |
| Precyzja | Wysoki |
| Oszczędności kosztów | Eliminuje potrzebę gazu butelkowanego |
|---|---|
| Rodzaj | generator |
| Wielkość | Kompaktowy |
| Ruchliwość | Przenośny |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
|---|---|
| Waga | 100 kg |
| Metoda zaopatrzenia w azot | ciągły |
| Zasilanie | AC 220V lub na zamówienie |
| Temperatura pracy | 5-45°C |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Dokładność kontroli ciśnienia | ± 1% |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
| Zasilanie | AC 220V lub na zamówienie |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |