| Επίπεδο καθαρότητας | Ψηλά |
|---|---|
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Χρήση | εργαστήριο |
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
| Ικανότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Χρήση | Εργαστήριο |
|---|---|
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Μέγεθος | ΜΙΝΙ |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Δυναμικότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Επίπεδο καθαρότητας | Υψηλή |
| Χρήση | εργαστήριο |
|---|---|
| Έξοδος αζώτου | 99,99%-99,999% |
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
| Εφαρμογή | Γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Ροή | 18-33L/min |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τύπος | Φορητός |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Φορητός |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
| Τρόπος λειτουργίας | Συνεχή |