| Αγνότητα αερίου | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Εξαγωγή αερίου | Συνεχή |
| Βάρος | 135-138 κιλά |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο/βιομηχανία |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Ρυθμός ροής | 33-50 ml/λεπτό |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Πίεση | 7-9 Bar |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος | μίνι |
|---|---|
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
| Πίεση λειτουργίας | Ψαρόφυλλο |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος | Φορητός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Ροή | 18-33L/min |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |