| Bakım | Düşük |
|---|---|
| çiğ noktası | -40°C |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı basınç koruması, aşırı yük koruması, aşırı sıcaklık koruması |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Sertifikalar | CE |
| Güç kaynağı | 220V/380V |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Aşırı basınç koruması, aşırı yük koruması, aşırı sıcaklık koruması |
| Türü | PSA |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Enerji tasarrufu | ≥70% |
| çiğ noktası | -40°C |
|---|---|
| Başlama zamanı | İlk kez kullanım için ≤13 dakika |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Tak ve oyna |
|---|---|
| Akış Hızı | 1-20 nm3/s |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Türü | Tak ve oyna |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Garanti | 1 yıl |
| Akış Hızı | 1-20 nm3/s |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
|---|---|
| Boyut | Kompakt |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Türü | jeneratör |
| Bakım | Düşük |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Gaz Türü | Azot |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
| Operasyon modu | sürekli |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
|---|---|
| Uygulama | Laboratuvar |
| Boyut | küçük |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
|---|---|
| Gaz Türü | Azot |
| Model | N₂ jeneratör |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Taşınabilirlik | Portatif |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| Üretim kapasitesi | küçük |