| çiğ noktası | ≤ -40 ℃ |
|---|---|
| Başlama zamanı | İlk kez ≤ 13 dakika kullanın |
| Gaz saflığı | %99,99 - %99,999 |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
| Teknoloji | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Akış Hızı | 1-20 nm3/s |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama | Gıda Paketleme Azot Yapım Makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Akış Hızı | 18-33 nm3/s |
|---|---|
| Basınç | 7-9 bar |
| Güç kaynağı | 220v/veya özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Bakım | Düşük |
| Performans | Yüksek performans |
|---|---|
| Model | N₂ jeneratör |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
|---|---|
| Uygulama | Lazer kaynak sistemi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Enerji tasarrufu | ≥70% |
| Sertifikalar | CE |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı basınç koruması, aşırı yük koruması, aşırı sıcaklık koruması |
| çiğ noktası | -40°C |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Basınç | 7-9 bar |
| Gaz Tipi | Azot |
| Başvuru | Gıda Paketleme Azot Yapım Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Kapasite | Küçük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Basınç | 7-9 bar |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |