| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Performans | Yüksek Performans |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| çiğ noktası | -40°C |
|---|---|
| Akış Hızı | 1-20 nm3/s |
| Basınç | 7-9 bar |
| Bakım | Düşük |
| Sertifikalar | CE |
| güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gas_type | Azot |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |
| güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Uygulama | Gıda Üretimi |
| Flow_rate | 18-33 l/dk |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | küçük |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Türü | Portatif |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| Akış Hızı | 1-20 nm3/s |
| Başlama zamanı | İlk kez kullanım için ≤13 dakika |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
|---|---|
| Gaz Türü | Azot |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
| Boyut | Kompakt |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
|---|---|
| Türü | jeneratör |
| Boyut | Kompakt |
| Taşınabilirlik | Portatif |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Başlama zamanı | İlk kez kullanım için ≤13 dakika |
|---|---|
| Uygulama | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
| çiğ noktası | -40°C |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | küçük |
|---|---|
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Türü | Portatif |
| Garanti | 1 yıl |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |