| Basınç aralığı | 7-9 bar |
|---|---|
| Operasyon modu | sürekli |
| Gaz Türü | Azot |
| Türü | jeneratör |
| Güvenlik özellikleri | Otomatik kapanma |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Başvuru | Laboratuvar |
| Boyut | Küçük |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Basınç | 7-9 bar |
| Gaz Tipi | Azot |
| Boyut | mini |
|---|---|
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Tip | Lab Mini PSA |
| Yeterlik | Yüksek |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
|---|---|
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Kullanımı | laboratuvar |
| Boyut | Mini |
| Gaz Türü | N₂ |
|---|---|
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Saflık | Yüksek saflık |
| Üretim Kapasitesi | ayda 300 birim |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gaz Tipi | N₂ |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Gıda Üretimi |
| Saflık | Yüksek saflık |
| Soğutma Sistemi | SMEMA |
| Çalışma sıcaklığı | 5~40°C |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Boyut | küçük |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Model | N₂ jeneratör |