| Drukbereik | 7-9 Bar |
|---|---|
| Operatiemodus | Continu |
| Gas Type | Stikstof |
| Type | generator |
| Veiligheidskenmerken | Automatische uitschakeling |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 33-50 ml/min |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| Maat | Klein |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Generatortype | Laboratorium stikstofgenerator |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Gastype | Stikstof |
| Maat | klein |
|---|---|
| Voeding | Elektrisch |
| Type | Lab Mini PSA |
| Efficiëntie | Hoog |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Reinheidsgraad | Hoog |
|---|---|
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gebruik | laboratorium |
| Grootte | MINI |
| Gas Type | N₂ |
|---|---|
| Voeding | Elektrisch |
| Zuiverheid | Hoge zuiverheid |
| Productiecapaciteit | 300 eenheden per maand |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Gastype | N₂ |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Voedselproductie |
| Zuiverheid | hoge zuiverheid |
| Koelsysteem | T/T |
| Bedrijfstemperatuur | 5 tot en met 40°C |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Outputdruk | 2-6 bar |
| Outputdruk | 2-6 bar |
|---|---|
| Controlemethode | Automatische controle |
| Controlesysteem | PLC's |
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Druk | 7-9 Bar |
|---|---|
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
| Grootte | Klein |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Model | N₂ Generator |