| Zakres ciśnienia | 7-9 bar |
|---|---|
| Tryb działania | ciągły |
| Rodzaj gazu | Azot |
| Rodzaj | generator |
| Funkcje bezpieczeństwa | Automatyczne wyłączanie |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 33-50 ml/min |
| Aplikacja | Laboratorium |
| Rozmiar | Mały |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Typ generatora | Generator azotu w laboratorium |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Rodzaj gazu | Azot |
| Rozmiar | mini |
|---|---|
| Zasilanie | Elektryczny |
| Typ | Lab Mini PSA |
| Efektywność | Wysoki |
| Pojemność | Mini generator azotu |
| Poziom czystości | Wysoki |
|---|---|
| Pojemność | Mini generator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Użycie | Laboratorium |
| Wielkość | mini |
| Rodzaj gazu | N₂ |
|---|---|
| Zasilanie | Elektryczne |
| Czystość | Wysoka czystość |
| Pojemność produkcyjna | 300 jednostek miesięcznie |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj gazu | N₂ |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Produkcja żywności |
| Czystość | Wysoka czystość |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Temperatura pracy | 5 ~ 40 ℃ |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |
| Rodzaj | Generator azotu |
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
|---|---|
| Metoda kontroli | Sterowanie automatyczne |
| System sterowania | PLC |
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
| Rodzaj | Generator azotu |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220V/50 Hz lub dostosowane |
| Wielkość | małe |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Model | Generator N₂ |