| Περιοχή πίεσης | 7-9 Bar |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας | Συνεχή |
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Τύπος | γεννήτρια |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Αυτόματη διακοπή λειτουργίας |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 33-50 ml/λεπτό |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Τύπος αερίου | Αζωτο |
| Μέγεθος | μίνι |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Αποδοτικότητα | Ψηλά |
| Ικανότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Επίπεδο καθαρότητας | Υψηλή |
|---|---|
| Δυναμικότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Χρήση | Εργαστήριο |
| Μέγεθος | ΜΙΝΙ |
| Τύπος αερίου | Ν₂ |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Καθαρότητα | Υψηλή καθαρότητα |
| Κατανάλωση | 300 μονάδες ανά μήνα |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος αερίου | Ν₂ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Καθαρότητα | υψηλή καθαρότητα |
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5~40°C |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
| Πίεση | 7-9 Bar |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |