| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
|---|---|
| Basınç kontrol modu | Kılavuz |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Azot besleme yöntemi | sürekli |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Türü | Tak ve oyna |
| Başlama zamanı | İlk kez kullanım için ≤13 dakika |
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| çiğ noktası | -40°C |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Türü | Tak ve oyna |
| Uygulama | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Operasyon modu | Otomatik |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| Akış Hızı | 1-20 nm3/s |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
|---|---|
| Türü | jeneratör |
| Boyut | Kompakt |
| Taşınabilirlik | Portatif |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 70 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 70 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 150 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 200 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -50°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 150 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |