| Dokładność kontroli ciśnienia | ± 1% |
|---|---|
| Tryb kontroli ciśnienia | Podręcznik |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Metoda zaopatrzenia w azot | ciągły |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Rodzaj | Podłącz i graj |
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Punkt rosy | -40℃ |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Rodzaj | Podłącz i graj |
| Zastosowanie | Metalowe obróbka ciepła / cięcie laserowe |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Tryb działania | Automatyczne |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Oszczędności kosztów | Eliminuje potrzebę gazu butelkowanego |
|---|---|
| Rodzaj | generator |
| Wielkość | Kompaktowy |
| Ruchliwość | Przenośny |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 70 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 70 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 150 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 200 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -50 ° C. |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 150 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |