| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου πίεσης | Εγχειρίδιο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | Συνεχή |
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Εξοικονόμηση κόστους | Εξαλείφει την ανάγκη για εμφιαλωμένο αέριο |
|---|---|
| Τύπος | γεννήτρια |
| Μέγεθος | Συμπαγής |
| Μεταφορητότητα | Φορητός |
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 70 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -55°C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 70 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -55°C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 150 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -55°C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 200 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -50 ° C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 150 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -55°C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |