| فشار خروجی | 2-6 بار |
|---|---|
| روش کنترل | کنترل خودکار |
| سیستم کنترل | PLC |
| گنجایش انبار | کار در زمان واقعی |
| نوع | مولد گاز نیتروژن |
| دمای کار | -20 ~ -40 |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| روش کنترل | کنترل خودکار |
| فشار کاری | 6 تا 8 بار |
| ابعاد | 53*43/101 سانتیمتر |
| نقطه شبنم | ≤ -40 |
|---|---|
| زمان راه اندازی | اولین بار استفاده ≤ 13 دقیقه |
| خلوص گاز | 99.99٪ - 99.999٪ |
| نرخ جریان | 33-50 لیتر در دقیقه |
| تکنولوژی | جذب نوسان فشار (PSA) |
| خلوص گاز | 99.99٪ - 99.999٪ |
|---|---|
| خروجی گاز | مداوم |
| وزن | 135-138 کیلوگرم |
| درخواست | آزمایشگاهی / صنعتی |
| منبع برق | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
|---|---|
| فشار | 7-9 بار |
| نرخ جریان | 33-50 میلی لیتر در دقیقه |
| سیستم کنترل | PLC |
| اصل کار | جذب نوسان فشار (PSA) |
| فشار | 7-9 بار |
|---|---|
| منبع برق | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
| اندازه | کوچک |
| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
| مدل | تولید کننده N₂ |
| منبع برق | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
|---|---|
| مدل | تولید کننده N₂ |
| عملکرد | عملکرد بالا |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| سیستم کنترل | PLC |
| عملکرد | عملکرد بالا |
|---|---|
| نرخ جریان | 33-50 میلی لیتر در دقیقه |
| فشار | 7-9 بار |
| اصل کار | جذب نوسان فشار (PSA) |
| درخواست | آزمایشگاه |
| منبع برق | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
|---|---|
| اصل کار | جذب نوسان فشار (PSA) |
| نوع ژنراتور | ژنراتور نیتروژن آزمایشگاهی |
| مدل | تولید کننده N₂ |
| فشار | 7-9 بار |
| ظرفیت تولید | کوچک |
|---|---|
| ولتاژ | 110V/220V یا سفارشی |
| نوع محصول | مولد نیتروژن |
| فشار | 7-9 بار |
| منبع انرژی | برق |