| نمایش | آنالایزر نیتروژن بالا |
|---|---|
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
| روش تأمین نیتروژن | مداوم |
| دقت کنترل فشار | ±1% |
|---|---|
| حالت کنترل فشار | راهنما |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| روش تأمین نیتروژن | مداوم |
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
|---|---|
| نوع | وصل کنید و بازی کنید |
| زمان راه اندازی | ≤13 دقیقه برای اولین بار استفاده کنید |
| نوع گاز | نیتروژن (N2) |
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتیگراد |
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
|---|---|
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| نوع | وصل کنید و بازی کنید |
| درخواست | عملیات حرارتی فلزی / برش لیزر |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
|---|---|
| حالت کاربری | خودکار |
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
| نوع گاز | نیتروژن (N2) |
| نرخ جریان | 1-20 nm3/h |
| نوع گاز | نیتروژن |
|---|---|
| دامنه فشار | 7-9 بار |
| منبع برق | برق |
| منبع گاز | هوا |
| نگهداری | کم |
| مصرف برق | 200 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220V/50Hz سفارشی شده است |
| نرخ جریان گاز | 18-33 لیتر در دقیقه |
| خروجی گاز | 99.99٪ - 99.999٪ |
| کنترل خلوص | قابل تنظیم |
| دامنه فشار | 2-6 بار |
|---|---|
| وزن | 100 کیلوگرم |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
| حالت کنترل فشار | راهنما |
| خلوص نیتروژن | 99.5 ٪ |
|---|---|
| نرخ جریان | 3 نیوتن متر در ساعت |
| فشار خروجی | 0.5 MPa |
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتی گراد |
| تکنولوژی | PSA COMPACT |
| خلوص نیتروژن | 99.5 ٪ |
|---|---|
| نرخ جریان | 15 Nm3/h |
| فشار خروجی | 0.5 MPa |
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتی گراد |
| تکنولوژی | PSA قابل حمل |