| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Ροή | 18-33L/min |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τύπος | Φορητός |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Φορητός |
| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος | γεννήτρια |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Αυτόματη διακοπή λειτουργίας |
| Μεταφορητότητα | Φορητός |
| Περιοχή πίεσης | 7-9 Bar |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ροή | 18-33L/min |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101εκ. |
| Δυναμικό παραγωγής | 18~40L/Λεπτό |