| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 200 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -50 ° C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 20 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 20 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 80 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 15 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 45 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -65°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 8 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 80 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 15 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 45 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -65°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |