| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Type | Lab Mini PSA |
| Voeding | Elektrisch |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Reinheidsgraad | Hoog |
| Toepassing | Stikstofgenerator |
|---|---|
| Efficiëntie | Hoog |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Grootte | MINI |
| Type | Lab Mini PSA |
| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Grootte | Compact |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Type | generator |
| Onderhoud | laag |
| Gasbron | Lucht |
|---|---|
| Grootte | Compact |
| Onderhoud | laag |
| Capaciteit | Klein |
| Type | generator |
| Koelmethode | luchtkoeling |
|---|---|
| dauwpunt | -40°C |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Frequentie | 50/60HZ |
| Controlesysteem | PLC's |
| Koelmethode | luchtkoeling |
|---|---|
| Toepassing | Lasersysteem |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 220V of op maat |
| Controlesysteem | PLC's |
| Toepassing | Laboratorium |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50HZ of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Controlesysteem | PLC's |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Maat | Klein |
| Gastype | Stikstof |
| Werkingsprincipe | Pressure Swing-adsorptie (PSA) |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
|---|---|
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Controlesysteem | PLC's |
| Toepassing | Laboratorium |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Spanning | 220V of op maat |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 18 tot en met 33 L/min |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Stroombron | Elektrisch |
| Frequentie | 50/60 Hz |