| Kâr | artırılmış |
|---|---|
| Bakım | Kolay ve Düşük Maliyet |
| Verimlilik | yüksek seviye |
| Üretim maliyeti | En aza indirilmiş |
| Enerji tüketimi | Düşük |
| Ağırlık | 135-138kg |
|---|---|
| Uygulama | Lazer Kesim/kaynak |
| çiğ noktası | ≤-40 ℃ |
| Özellikleri | Kompakt tasarım, kurulumu ve çalıştırılması kolay |
| Çıkış Basıncı | 0-6 bar |
| çiğ noktası | -40°C |
|---|---|
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Akış Hızı | 1-20 nm3/s |
| Başlama zamanı | ≤13 Dakika İlk Kez İçin |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | ≤55dB |
| Güç tüketimi | ≤0.5kw |
| Uygulama | Lazer Kesim/kaynak |
| Garanti | 1 yıl |
| Başlama zamanı | ≤13 Dakika İlk Kez İçin |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Çıkış Basıncı | 0-6 bar |
| Ağırlık | 135-138kg |
| Özellikleri | Kompakt tasarım, kurulumu ve çalıştırılması kolay |
| nitrojen saflığı | ≥99,99% |
|---|---|
| çiğ noktası | ≤-40 ℃ |
| Çıkış Basıncı | 0-6 bar |
| Garanti | 1 yıl |
| Gürültü seviyesi | ≤55dB |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45 ℃ |
|---|---|
| Hava basıncı | 0.7-1.0Mpa |
| lazer kesimi | - Evet. |
| Yeni Malzeme Yapımı | - Evet. |
| çiğ noktası | ≤-40 ℃ |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45 ℃ |
|---|---|
| Hava basıncı | 0.7-1.0Mpa |
| Güç Gereksinimi | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Yeni Malzeme Yapımı | - Evet. |
| Enerji tasarrufu | - Evet. |
| Uygulama | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
|---|---|
| Başlama zamanı | İlk kez kullanım için ≤13 dakika |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Tak ve oyna |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| çiğ noktası | -40°C |
| Uygulama | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |