| Winst | gestegen |
|---|---|
| Onderhoud | Gemakkelijk en goedkoop |
| Efficiëntie | Hoog niveau |
| Productiekosten | Gemaximaliseerd |
| Energieverbruik | laag |
| Gewicht | 135-138 kg |
|---|---|
| Toepassing | Lasersnijden/lassen |
| dauwpunt | ≤-40℃ |
| functies | Compact ontwerp, eenvoudig te installeren en te bedienen |
| Afzetdruk | 0-6 bar |
| dauwpunt | -40°C |
|---|---|
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Starttijd | ≤13 minuten Voor de eerste keer |
|---|---|
| Geluidsniveau | ≤55dB |
| Stroomverbruik | ≤ 0,5 kW |
| Toepassing | Lasersnijden/lassen |
| Garantie | 1 jaar |
| Starttijd | ≤13 minuten Voor de eerste keer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afzetdruk | 0-6 bar |
| Gewicht | 135-138 kg |
| functies | Compact ontwerp, eenvoudig te installeren en te bedienen |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.99% |
|---|---|
| dauwpunt | ≤-40℃ |
| Afzetdruk | 0-6 bar |
| Garantie | 1 jaar |
| Geluidsniveau | ≤55dB |
| Werktemperatuur | 5-45°C |
|---|---|
| Luchtdruk | 0.7-1.0Mpa |
| Lasersnijden | - Ja, dat klopt. |
| Nieuw materiaal maken | - Ja, dat klopt. |
| dauwpunt | ≤-40℃ |
| Werktemperatuur | 5-45°C |
|---|---|
| Luchtdruk | 0.7-1.0Mpa |
| Energiebehoefte | 110V/220V of op maat |
| Nieuw materiaal maken | - Ja, dat klopt. |
| Energiebesparing | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
|---|---|
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Plug en play |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| dauwpunt | -40°C |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |