| سود | افزایش یافت |
|---|---|
| نگهداری | آسان و کم هزینه |
| کارایی | سطح بالا |
| هزینه های تولیدی | به حداقل رساندن |
| مصرف انرژی | کم |
| وزن | 135-138 کیلوگرم |
|---|---|
| درخواست | برش/لحام با لیزر |
| نقطه شبنم | ≤-40℃ |
| ویژگی ها | طراحی جمع و جور ، نصب و بهره برداری آسان |
| فشار خروجی | 0-6 بار |
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| نوع گاز | نیتروژن (N2) |
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| نرخ جریان | 1-20 nm3/h |
| زمان راه اندازی | ≤13 دقیقه برای اولین بار |
|---|---|
| سطح سر و صدا | ≤55dB |
| مصرف برق | 0.5 کیلو وات |
| درخواست | برش/لحام با لیزر |
| تضمین | 1 سال |
| زمان راه اندازی | ≤13 دقیقه برای اولین بار |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| فشار خروجی | 0-6 بار |
| وزن | 135-138 کیلوگرم |
| ویژگی ها | طراحی جمع و جور ، نصب و بهره برداری آسان |
| خلوص نیتروژن | ≥99.99٪ |
|---|---|
| نقطه شبنم | ≤-40℃ |
| فشار خروجی | 0-6 بار |
| تضمین | 1 سال |
| سطح سر و صدا | ≤55dB |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| فشار هوا | 0.7-1.0Mpa |
| برش لیزر | آره |
| ساخت مواد جدید | آره |
| نقطه شبنم | ≤-40℃ |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| فشار هوا | 0.7-1.0Mpa |
| نیروی مورد نیاز | 110V/220V یا سفارشی |
| ساخت مواد جدید | آره |
| صرفه جویی در انرژی | آره |
| درخواست | عملیات حرارتی فلزی / برش لیزر |
|---|---|
| زمان راه اندازی | ≤13 دقیقه برای اولین بار استفاده کنید |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| تضمین | 1 سال |
| نوع | وصل کنید و بازی کنید |
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
|---|---|
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتیگراد |
| درخواست | عملیات حرارتی فلزی / برش لیزر |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| منبع برق | 220V/50Hz یا سفارشی |