| Azot besleme yöntemi | Sürekli |
|---|---|
| Ağırlık | Yepyeni |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Boyutlar | 540mm x 420mm x 1060mm |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Stabil |
| Hava Ayırma | - Evet. |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| yükseltici | - Evet. |
| Uygulama | Lazer kesimi veya yeni malzeme yapımı |
| Yeni Malzeme Yapımı | - Evet. |
| Gaz Tipi | Azot (N2) |
|---|---|
| Başvuru | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
| Tip | Tak ve Çalıştır |
| Çiy noktası | -40°C |
| Çalışma Modu | Otomatik |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 5-45 ° C |
| Azot besleme yöntemi | Sürekli |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Tip | Lab Mini PSA |
|---|---|
| Boyut | mini |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Kullanım | SPDT |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Güç Tüketimi | ≤0.5kw |
| Azot saflığı | ≥99.99 |
| Başvuru | Lazer Kesim/kaynak |
| Ağırlık | 135-138kg |
| Boyutları | 540mm x 420mm x 1060mm |
|---|---|
| Azot besleme yöntemi | sürekli |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Ağırlık | 100 kg |
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
|---|---|
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Basınç aralığı | 2-6 çubuk |
| Basınç kontrol modu | Kılavuz |
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Basınç aralığı | 2-6 çubuk |
| Ağırlık | 100 kg |
| Boyutları | 540mm x 420mm x 1060mm |
|---|---|
| Basınç aralığı | 2-6 çubuk |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Azot besleme yöntemi | sürekli |