| Methode van stikstofvoorziening | CONTINU |
|---|---|
| Gewicht | Roestvrij staal of aangepast |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Luchtscheiding | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| spanningsverhoger | - Ja, dat klopt. |
| Applicatie | Lasersnijden of Nieuw Materiaal Maken |
| Nieuw materiaal maken | - Ja, dat klopt. |
| Gastype | Stikstof (N2) |
|---|---|
| Sollicitatie | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
| Type | Plug-and-play |
| Dauwpunt | -40℃ |
| Bedrijfsmodus | Automatisch |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 5-45 ° C |
| Methode van stikstofvoorziening | CONTINU |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Type | Lab Mini PSA |
|---|---|
| Maat | klein |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
| Gebruik | Peddelen |
| Reinheidsgraad | Hoog |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤ 0,5 kW |
| Stikstofzuiverheid | ≥99,99% |
| Sollicitatie | Lasersnijden/lassen |
| Gewicht | 135-138 kg |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
|---|---|
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Gewicht | 100 kg |
| Precieze drukregeling | ±1% |
|---|---|
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Drukbereik | 2-6 bar |
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
| Precieze drukregeling | ±1% |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V of op maat |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Drukbereik | 2-6 bar |
| Gewicht | 100 kg |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
|---|---|
| Drukbereik | 2-6 bar |
| Debiet | 18-33 L/min |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |